Omtes Makina

0 +
Yıllık Deneyim
Hakkımızda Omtes Makina

Omtes Makina Sanayi

1968'den Bu yana

Omtes Makina ve Mühendislik, 1968 yılında kurulmuş bir makina imalat, tesisat, proje çizimi, kurulum ve montaj hizmetleri sunan mühendislik firmasıdır. Merkezi Şekerpınar da bulunan şirketimiz, yıllar içinde kızgın yağ kazanı imalatı, tesisat projelendirme ve montaj, hidrofor sistemleri satışı ve montajı, yangın tesisatı projelendirme ve montajı, doğal gaz sistemleri tesisat proje ve montaj hizmetleri gibi birçok alanda uzmanlaşmıştır.

Firmamızın temel prensiplerinden biri, kaliteli hizmet sunmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu amaçla, her projede en son teknolojileri ve en iyi malzemeleri kullanmaktan asla çekinmemekteyiz. Ayrıca, müşterilerimizin projelerindeki her adımı takip ediyor ve projeleri zamanında teslim ediyoruz.

Omtes Makina ve Mühendislik olarak, müşterilerimize sadece bir hizmet sağlamaktan daha fazlasını sunuyoruz. İşimize tutkuyla yaklaşıyoruz ve müşterilerimizin projelerinde başarılı olmalarını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

İşimize Saygı Duyuyoruz.

Yıllardır bu denli kaliteli hizmeti işimize saygı duyduğumuz, işimize önem ve değer verdiğimiz için sunabiliyoruz. İşimize duyduğumuz saygıyı hazırladığımız projelere yansıtıyoruz.

Fizibilite

Projelerinizi en iyi şekilde hazırlamak için gerekli incelemeleri yerinde yapıyor kusursuz işlere imza atıyoruz.

Planlıyoruz

İşimizi zamanında teslim edebilmek adına planlama yapıyor ve süreci sizler ile paylaşıyoruz.

İmalat

İmalatını yapmış olduğumuz bir çok ürünü kendi yerimizde hazırlıyor, imalat dışı ürünleri tedarikçilerimiz aracılığı ile çözümlüyoruz.

Tesisat ve Montaj

Tam da söz verdiğimiz süre içerisinde uzman teknik ekip ve mühendislerimiz eşliğinde gerekli montajı sağlıyoruz.

Arayın Görüşelim

İhtiyacınız olan tüm projeleri en uygun ve en hızlı şekilde çözümleyelim. İhtiyacınız olan ekip ve ekipmanı en hızlı şekilde sizler için temin edelim. 

Omtes Makina Referansları

Endüstriyel olarak bir çok alanda sizlere işin başlangıcından sonuna kadar hizmet sunuyoruz. Her işlemi sizler için projelendiriyor, imalat veya satın alım sürecini başlatıyor tesisat ve uygulama işlemi ile sonuçlandırıyoruz. Bir yola birlikte çıktığımızda sizin için tüm süreci uzman mühendislerimiz ve teknik ekibimiz ile birlikte yürütüyoruz.

Omtes Makina Musteri Logı (6)
Omtes Makina Musteri
Omtes Makina Musteri
Omtes Makina Musteri
Omtes Makina Musteri
Omtes Makina Musteri